Automaty online Starburst

Automaty online Starburst łączy w sobie urok zewnętrznej przestrzeni z pięknymi klejnotami pojawiających się na ekranie gry, co oznacza, że gracze mogą być zniewoleni przez eksplozję kolorów i kombinacji wygranej na rolkach. Doświadczenie gry jest dodatkowo wzmocnione przez wprowadzenie wielu innowacyjnych funkcji, które poważnie zwiększają twoją szansę wygranej, dodając się w ten sposób do ogólnej atrakcji.

automaty online starburst

NetEnt wydało tę automaty online pod koniec 2012 roku i jest obecnie dostępny również na ich linii gier mobilnych Touch. Trudno się dziwić że ta gra okazała się natychmiastowym sukcesem wśród graczy kasyno online, biorąc pod uwagę niezbyt atrakcyjne, ale bardzo cenne cechy ‘Wygraj w obu kierunkach’, Starburst Wilds i Wygrane Combo, maksymalnie do 50000 punktów do wygrania za każdym razem.

Bonus Automaty online

Starburst ma pewne podobieństwo do maszyn owocowych w starym stylu, z tym że ma symbole, takie jak bar i szczęśliwe siódemki pojawiające się na planszy, ale to jedyne podobieństwo. Jest to oczywiście znacznie więcej niż zwykły automaty online. Żółte, zielone, pomarańczowe, niebieskie i fioletowe klejnoty uzupełnieniają wykaz regularnych ikon gier, natomiast wild Starburst jest jedynym symbolem, i jako takie jest ono zaprojektowane tak, aby zwiększyć swoją linię wygrywającą.