Jak i gdzie sprzedać używane książki? Skup książek zaprasza

Jak i gdzie sprzedać używane książki? Skup książek zaprasza

Jeszcze trochę i nadejdą ciepłe dni. Wtedy wielu z nas zapewne zabierze się za wiosenne porządki, w trakcie których niektóre książki zostaną uznane za niepotrzebne i pojawi się pytanie: co zrobić z niechcianymi lekturami? Może wydawać się nam, że jedynymi opcjami jest ich wyrzucenie do śmieci lub oddanie na makulaturę. Czy na pewno? Oczywiście nie – skup książek jest znacznie lepszym rozwiązaniem. Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, jak sprzedać używane egzemplarze!

Jak sprzedać stare książki?

Jeśli chcesz pozbyć się więcej niż jednego tytułu, zabieranie ich wszystkich ze sobą do stacjonarnego skupu książek może być nieco problematyczne. W końcu książki swoje ważą! Dlatego warto wiedzieć, że istnieje również skup książek online, a jego sposób działania jest bardzo prosty.

Wystarczy, że odwiedzisz stronę internetową skupszop.pl i wprowadzisz numery ISBN egzemplarzy, które chcesz sprzedać. Pamiętaj, że łączna wartość tytułów powinna przekroczyć 40 zł. W następnym kroku będziesz musiał podać swoje dane osobowe i numer konta bankowego. To niezbędne, aby możliwe było stworzenie umowy kupna-sprzedaży, a później – wykonanie przelewu. Musisz również zdecydować, czy chcesz, aby przesyłkę odebrał kurier czy wolisz ją samodzielnie nadać (wszystkie sposoby są darmowe). Pamiętaj, aby do paczki włożyć wydrukowany egzemplarz umowy, a potem nie pozostaje nic innego jak oczekiwać na kuriera, maila potwierdzającego dotarcie paczki i przelew.

Sprzedaż książek czy to nowych, czy używanych w skupie książek nie jest trudna. W kilka chwil możesz to zrobić i uzyskać środki na inny cel: to wszystko umożliwia SkupSzop.pl.

SkupSzop.pl to polecany skup książek

SkupSzop.pl to miejsce, które powinieneś bliżej poznać, jeśli chcesz się pozbyć większej ilości książek. W bardzo krótkim czasie sprzedasz niechciane tytuły i uzyskasz gotówkę, którą następnie możesz przeznaczyć np. na zakup nowych egzemplarzy. Każdego dnia serwis aktualizuje swoją ofertę, więc warto codziennie tam zaglądać. Dostępne są tam:

  • książki dla dzieci,
  • książki informatyczne i komputerowe,
  • książki o biznesie, ekonomii i marketingu,
  • książki o prawie,
  • książki medyczne i naukowe,
  • książki o sztuce,
  • biografie,
  • podręczniki szkolne,
  • książki dla szkół wyższych,
  • wiele innych ciekawych tytułów, po które warto sięgnąć.

W SkupSzop.pl wyszukasz idealne książki nie tylko dla siebie, ale również dla najbliższych. Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, może znajdziesz go właśnie w tym serwisie? Koniecznie sprawdź jego bogatą ofertę!

Dodaj komentarz