Kobiece rzeczy, których nienawidzą mężczyźni

Aktualizując swoją garderobę, dziewczyna zazwyczaj skupia się na magazynach modowych i własnym guście. I tylko czasami bierze pod uwagę opinię swojego mężczyzny. Ale niektórym tym rzeczom, które nam się podobają, jest bardzo daleko do tego co podoba się płci przeciwnej. Zapraszam Cię do zapoznania się z ciekawymi gustami mężczyzn odnośnie kobiecego ubioru.
Kombinezon
Oczywiście chodzi o niektóre typy kombinezonów. Najbardziej pociągające dla mężczyzn są kombinezony, które pokazują Twoje uwodzicielskie kształty oraz odrobinę dekoltu. Kombinezon może też być całkiem świetny dla Ciebie, jeżeli będziesz pewna, że Twój mężczyzna może Cię z niego wyłuskać w ciągu kilku sekund. Jednakże pozostałe typy kombinezonów, w których wyglądasz jak zapakowana we worek po ziemniakach mężczyźni traktują jak odzież roboczą. Niektóre kombinezony bardzo zniekształcają naszą figurę i warto dwa razy zastanowić się nad ich zakupem.
Buty Emu
Wiele dziewcząt uwielbia buty emu ze względu na ich praktyczność i wygodę. Jednakże mężczyźni uważają, że bufiaste botki po prostu zniekształcają kobiece nogi. Dodatkowo źle dobrany model, może sprawiać, że wyglądamy na niższe. Oczywiście warto też zwrócić uwagę, że buty te po jednym sezonie zimowym nie nadają się do chodzenia. Lepiej kupować praktyczniejsze, droższe i jakościowe lepsze obuwie. Z pewnością Twój mężczyzna to doceni.
Spódnica tulipanowa
I w tym przypadku faceci są bardzo krytyczni: ich zdaniem takie spódnice naruszają proporcje kobiecego ciała i wyglądają nieatrakcyjnie. Co ciekawe, jak sama nazwa wskazuje, spódnica tulipanowa ma kształt tulipana. Jej krój powinien być świetnie dopasowany do Twojego biustu, z wąską talią. Kształt tej sukienki powinien bardzo uwydatniać Twoje pośladki zwężając się ku dołowi. Dla kobiet, które myślą, że nie są seksowne i posiadają mało kobiece kształty ten typ sukienki jest idealnym rozwiązaniem. Sukienka w kształcie tulipana podkreśli Twoją talię i sprawi, że Twoje biodra będą wyglądać na większe. Należy jednak powiedzieć sobie jasno, że ta sukienka nie pasuje do typu figury w kształcie gruszki i zdecydowanie nie jest polecana kobietom o takiej figurze – wąska talia i pełne biodra. Jeżeli Twój mężczyzna ocenia, iż nie wyglądasz w tej sukience najlepiej zapytaj go w czym widział by Cię najchętniej. Być może razem znajdziecie wspólny temat i wybierzecie się na zakupy.
Szerokie spodnie
Spodnie haremki są równie obrzydliwe dla mężczyzn. Uważają, że takie spodnie wyglądają brzydko na każdej dziewczynie, nawet bardzo szczupłej. Zazwyczaj tego typu spodnie wyglądem przypominają piżamę. W dodatku szerokie spodnie z wysokim stanem mogą być źle dobrane i cały efekt jaki mogą takie ubranie robić na dziewczynach, które posiadają bardzo ciekawą i seksowną talię w konsekwencji doprowadzają do popsucia całego Twojego wizerunku. Zazwyczaj spodnie podciągnięte nieomal pod szyję to nigdy nie jest dobre rozwiązanie. Mówi się też, że szerokie spodnie z wysokim stanem pogrubiają, odwracają uwagę od reszty Twojej figury. Można powiedzieć, że wychodzą na pierwszy plan pozostawiając Twoją osobowość w tyle. Dodatkowo poszerzają biodra, zmniejszają korpus ciała tworząc efekt kaczki i nadają Twojej figurze ciężkości. Zakrywają pępek, co dla jednych może być oznaką dobrych manier, ale dla mężczyzn nie jest wcale tak seksowne.
Koszulki z prowokującymi hasłami
Faceci są przekonani, że takie koszulki lubią nosić tylko nastolatki i zbuntowane dziewczyny, którym nic się nie podoba. Jeżeli w Twoim życiu okres buntu zakończył się doktoratem z prawa lub medycyny to tego typu odzież musisz niestety oddać do ciucholandu. Jeśli nie jesteś dziewczyną w stylu doomer girl, a Twój mężczyzna coś znaczy – jest biznesmenem lub wziętym pracownikiem korporacji i nie spędza całych dni na graniu w XBOX albo PS4 to lepiej tego typu eksperymenty zachowaj na specjalne okazje. Być może czeka Was w niedalekiej przyszłości bal przebierańców lub impreza, gdzie oboje musicie ubrać się w konkretnym młodzieżowym stylu. Z pewnością nie zawiedziesz go jeżeli będziesz cały czas zaskakiwać go swoim dystyngowanym ubiorem, a eksperymenty możecie zawsze przenieść na czas łóżkowych zabaw.
Spinki do włosów i gumki
Kolejny niebagatelny problem to spinki do włosów i gumki. W opinii mężczyzn tego typu dodatki są odpowiednie tylko w fryzurze uczennicy lub nastolatki. Żadna dorosła kobieta nie powinna odmładzać się w ten sposób, wygląda to tylko bardziej infantylnie. Jest jednak pewne ale, są mężczyźni, których kręcą ciasno spięte włosy z tyłu głowy dużymi klamrami. Chociaż ten styl może przywodzić na myśl epokę wiktoriańskiej Anglii to jednak ten typ spinek do włosów ma w sobie coś tajemniczego i pochodzi z Francji. Chociaż w większości spinki do włosów kojarzone są z kiczem lat 90 to jednak nie słusznie zostały one uznane za nie modne. Te wysokiej jakości, z finezyjnymi zdobieniami mogą urozmaicić Twoją fryzurę podczas wykwintnej kolacji lub podczas wieczoru we dwoje. Twój mężczyzna na pewno doceni Twój gust.
Długie suknie
Wydawać by się mogło, że te suknie są bardzo kobiece i dodają Ci należytego splendoru. Jednak nie wszyscy mężczyźni lubią styl boho lub hipiski. Niektórym takie spódnice przypominają stereotypowo cygańskie stroje. Ponadto taka spódnica jest niepraktyczna podczas chodzenia. Z pewnością dla każdego mężczyzny przerażającą wizją jest możliwość chodzenia po ulicy i zbierania z chodnika wszystkich nieciekawych dodatków. Warto zatem zastanowić się przed włożeniem długiej spódnicy, czy nie będziesz przechodzić po mieście w bardziej obskurnych miejscach. Warto zwrócić, uwagę iż duże miasta mają blaski i cienie i jeżeli nie jesteś zaproszona na galę wręczenia nagród amerykańskiego przemysłu filmowego lepiej zamień swoją powłóczystą sukienkę na tę bardziej lekką, sięgającą do kostek. Z pewnością, będzie to praktyczniejsze rozwiązanie i nie będziesz musiała martwić się zniszczeniem sukni z powodu jednego spaceru po mieście.

Podsumowanie

Pamiętaj, nie ważne co mówi Twój mężczyzna, być może ma on bardzo dużo racji jeżeli w Twoim ubiorze dostrzega pewne elementy, które nie pasują do całego Twojego wizerunku. Najlepiej jest dwa razy zastanowić się na każdym elementem Twojego ubioru, aby nie wypaść kiczowato na ważnym spotkaniu. Zawsze więc pytaj swojego mężczyznę o zdanie, gdyż może on widzieć to co czasem może umknąć Twojej uwadze.

Dodaj komentarz