Najpopularniejszy serwis randkowy – Badoo

Najpopularniejszy serwis randkowy – Badoo

W erze ciągłego zabiegania i braku czasu nie ma co się dziwić, że strony randkowe biją rekordy popularności. Wielu chce skorzystać na tym trendzie, wobec czego witryn tego typu pojawia się coraz więcej i więcej. Sprawia to, że ciężko czasami podjąć decyzję na temat tego, na który portal się zdecydować. W takim wypadku wielu po prostu rejestruje się na portalu najpopularniejszym, z największą bazą użytkowników. Czy słusznie? Obecnie za taki uważa się Badoo – stronę mogącą poszczycić się ponad 400-oma milionami użytkowników. Tylko czy warto z niej skorzystać? Czym się ona cechuje?

Czy zarejestrowanie się na Badoo jest trudne?

Cały proces rejestracji jest bardzo szybki i prosty, a do tego darmowy. Przebiega bardzo typowo: konieczne będzie podanie naszych danych osobowych oraz preferencji i odpowiedniego zdjęcia. Strona jest oczywiście dostępna w języku polskim. Jeśli jednak mimo wszystko ktoś będzie miał z tym problem, wszystko jest krok po kroku opisane na stronie randkiwsieci.com/badoo – po zapoznaniu się z nią nic już nie powinno stanąć nam na drodze do rozpoczęcia swojej przygody z randkowaniem na Badoo.

W jaki sposób możemy wyszukiwać odpowiednich partnerów?

Badoo zapewnia wiele sposobów, dzięki którymi wedle naszych upodobań możemy poznać kogoś nowego. Jedną z nich jest metoda „chybił-trafił” – jak można się domyślić, polega ona na tym, że strona losuje nam zupełnie przypadkowe osoby z terenu całej Polski, z których profilami możemy się zapoznać i zdecydować, czy jesteśmy zainteresowani. Oczywiście ciężko się spodziewać, że trafimy w ten sposób na osoby o na przykład podobnych do naszych zainteresowaniach, ale może właśnie tak poznamy kogoś ciekawego. Kolejna funkcja to „osoby w okolicy”, którą możemy wybrać, jeśli zdecydowanie nie pociągają nas związki na odległość. Po wypełnieniu naszego profilu szeregiem informacji, na przykład odnośnie pasji, zainteresowań, umiejętności i zawodu strona pozwoli nam także na wyszukiwanie osób podobnych do nas.

Czy korzystanie z Badoo jest darmowe?

Teoretycznie tak, ale możliwości użytkowników nieposiadających konta premium są mocno okrojone. Nie możemy na przykład za darmo napisać do dowolnie wybranej osoby – kosztować nas to będzie 50 kredytów, które są wykorzystywaną w Badoo walutą. Można je oczywiście zakupić za prawdziwe pieniądze. Nie zapłacimy jednak nic, jeśli osoba którą zdecydowaliśmy się „polubić” odwdzięczy nam się tym samym. Za opłatą udostępnione zostaną nam także inne dodatkowe funkcje, takie jak wyróżnienie naszego profilu na stronie głównej.

Badoo z pewnością nie będzie stroną dla każdego, ale z całą pewnością istnieje szansa, że znajdziemy tam kogoś dla siebie. Dokładniejszych informacji można zasięgnąć na stronie https://randkiwsieci.com/badoo – sama rejestracja jest jednak darmowa, więc warto chociaż spróbować.

Dodaj komentarz