Sprawdz czy możesz ją zaprosić na randkę

Przepis na udane podróżowanie

Żaden mężczyzna nie lubi kiedy kobieta go odrzuca. Nie ma nic gorszego dla męskiego ego, niż odrzucenie propozycji randki przez kobietę. Naprawdę wydawało ci się, że ona może być tobą zainteresowana. Jednak źle odczytałeś sygnały, które wysyłała. Czego potrzebujesz to jasne i klarowne znaki, że kobieta jest tobą zainteresowana. Czy coś takiego istnieje ? Oczywiście ! Oto kilka wskazówek jak poznasz, że ona jest tobą zainteresowana.

1. Ciągle ją spotykasz

Ni z tego, ni z owego ciągle odczuwasz jej obecność. Jakoś tak się zdarza, że ona ciągle pojawia się tam gdzie i ty. Ciągle ją mijasz, niespodziewanie wpada na ciebie.

Tak naprawdę, ona stara się abyś ją zauważył i dać ci szansę na zrobienie pierwszego kroku. Problem z taką strategią jest jeden. Facetom zdarza się często przegapiać takie okazje. Dlaczego ? Faceci są konkretni, kobiety wręcz przeciwnie.

A więc następnym razem, jeśli ciągle spotykasz ją na swojej drodze, miej świadomość, że to propozycja !

2. Zawsze ma dla ciebie czas

To kardynalna zasada randkowania. Jeśli kobieta jest tobą zainteresowana zawsze znajdzie dla ciebie czas. W praktyce oznacza to tyle, że chętnie poda ci swój numer telefonu czy adres e-mail, szybko odbierze twój telefon lub oddzwoni. I na pewno przyjmie twoją propozycję wspólnego wyjścia.

Od kobiety, która jest tobą zainteresowana nie usłyszysz nigdy ‚ Nie mam teraz czasu’ ‚Naprawdę jestem teraz bardzo zajęta’ ‚Pozwól, że sprawdzę w kalendarzu’

3. Chce wiedzieć o tobie jak najwięcej

Kiedy kobieta jest tobą zainteresowana będzie chciała dowiedzieć się o tobie jak najwięcej. Będzie cie wypytywać o rodzinę, o to co lubisz, jakie lubisz potrawy do jedzenia, jakiej muzyki słuchasz, jakie lubisz filmy. Bardzo często robi to po to, by się do ciebie zbliżyć. Nagle zacznie dzielić twoje pasje, lubić to co ty i nie znosić tego czego ty nie lubisz. Jeśli twoja pasją są spoty ekstremalne, to nagle ona również je polubi.

4. Sondowanie

Sondowanie, to kobiecy sposób na ocenę twojej sytuacji finansowej. Sonda na pierwszy rzut oka, to kilka niewinnych pytań. Za nimi jednak często czai się gotowy do pracy kalkulator. Kobieta, która jest zainteresowana facetem chce wiedzieć gdzie pracuje, jakie zajmuje stanowisko, w jakim mieszkaniu mieszka, jakim samochodem jeździ.

5. Jest zdenerwowana w twoim towarzystwie

Jeśli kobieta jest tobą zainteresowana, może być przy tobie nieco nerwowa. Zwłaszcza jeśli ty nie odczytujesz jej sygnałów. Oczywiście, może być po prostu nieśmiała. Dlatego zwróć uwagę jak się zachowuje w stosunku do innych. Jeśli nerwowość udziela jej się jedynie przy tobie, to znaczy, że liczy na romans !

Czas na działanie – zaproś ją na randkę !

Powyżej opisaliśmy kilka ewidentnych sygnałów, jakie kobiety wysyłają, kiedy są zainteresowane mężczyzną. Ale uważaj. Jeśli zauważasz tylko jedno z zachowań, to może oznaczać coś kompletnie innego.  Jeśli jednak odhaczyłeś na swojej liście co najmniej kilka z nich to możesz być więcej niż pewny, że ona jest tobą zainteresowana i że w najbliższy weekend masz pewną randkę !

Dodaj komentarz