STS – czy jest najlepszym bukmacherem?

STS – czy jest najlepszym bukmacherem?

Dość wielu z nas wie o tym, że bukmacher STS tak jak Fortuna lub Superbet to rzecz jasna ta czołówka wielu Polskich rankingów bukmacherów z roku 2020 lub z roku 2021. Jednym słowem bukmacher STS to pierwsza trójka wielu rankingów, a w niektórych przypadkach nawet to pierwsze miejsce. Mowa tu o tym, że w tych rankingach, w których przypadku najlepsi bukmacherzy otrzymują notę w wysokości maksymalnie pięciu lub dziesięciu gwiazdek ten konkretny jest bardzo wysoko, bo się rzecz jasna stara, jeśli chodzi o zasady przyznawania bonusów i o znaczną możliwość gry zarobkowej.

Rejestracja

W czasach obecnych bukmacher STStak samo jak bukmacher fortuna to dość złożona rejestracja, czyli nie wystarczy wymyślić sobie login, hasło i podać adres e-mail. Dziś trzeba podać swoje kompletne dane, bo niestety ustawowo musi to wyglądać tak, że urzędnicy wiedzą o tym naszym uczestnictwie w tego typu grach losowych, po to by poprawnie naliczać nam podatki od wygranych w tego typu grach. Dlatego też dziś bukmacher sts stawia nam konkretne wymogi odnośnie tego zarejestrowania do poziomu, w którym to możemy dokonać pierwszej wpłaty. Nie jest to wygodne dla wielu, bo w sensie podatkowym teraz zbyt wiele jest weryfikowalne i co równie ważne może się to nie podobać i to nawet bardzo. Z drugiej strony wypada też pamiętać o tym, że dostajemy już na konto te nasze wygrane – po odliczeniu podatków od gier losowych. Dlatego też można uznać to za wygrane netto, od których to podatku się już nie zapłaci. W tym aspekcie tkwi plus, choć podatek rzeczywiście płaci się dwa razy, czyli podczas zawierania tego elektronicznego kuponu zakładu i wtedy gdy jest nam wypłacana nagroda. Tak to wygląda jeśli chodzi o grę po wnikliwym zarejestrowaniu się.

Bonusy

Bukmacher STS jako jeden z niewielu daje ciekawe bonusy powiązane z dość wysokimi wpłatami. Mowa tu o tym, że jeśli chodzi o tych słabszych bukmacherów to bonus można wykorzystać wtedy gdy kurs zakładu jest dostatecznie wysoki. Tego typu prawdy udowadniają rankingi sieciowe, a konkretniej te powiązane z nimi opinie ludzi. Dokładniejsi czytają te opinie, po to by zarejestrować się u lepszego bukmachera takiego jak STS. W jego  przypadku ta gra zarobkowa jest o wiele prostszą i co najistotniejsze stara się też o to, by tak pozostało, bo im warunki są atrakcyjniejszymi tym większa ilość graczy pozostaje aktywna, a to rzecz jasna plus, bo na tych graczach bukmacherzy zarabiają i to niemałe pieniądze.

Inne ważne wzmianki

Nie da się też ukryć tego, że bukmacher STS chce pozostać w czołówce wielu rankingów sieciowych, a to nie jest łatwe, bo inny bukmacherzy tacy jak Fortuna co jakiś czas ułatwiają graczom to otrzymywanie bonusów, czyli tymczasowo mogą wprowadzić nawet opcję, że każda wpłata powyżej pewnej sumy to rzecz jasna pewny bonus. Tego typu zmiany zasad po kilku tygodniach odmieniają te najistotniejsze sieciowe rankingi, ale równie istotnym jest to, że odpowiedź na takie zmiany w zasadach nadchodzi szybko, bo wszyscy bukmacherzy z pierwszej piątki starają się o to by być numerem jeden.

Dodaj komentarz