Wypożyczalnia samochodów w Gdańsku, wynajmij auto z BEEP.rent!

Wypożyczalnia samochodów w Gdańsku, wynajmij auto z BEEP.rent!

Wakacje nad morzem to jeden z najpopularniejszych kierunków wśród polskich turystów. Nic więc dziwnego, że w okresie letnim Gdańsk, Gdynia oraz Sopot cieszą się sporą ilością odwiedzających. Do Trójmiasta dotrzeć można pociągiem lub samolotem. Na obecną chwilę jest to dobra opcja, dzięki której można nieco zaoszczędzić na drogim paliwie – zwłaszcza jeżeli planujesz nadmorską podróż z centralnej lub południowej części Polski.

Jak zaoszczędzić na podróży, czyli skąd wziąć auto w Gdańsku?

No dobrze, ale co z transportem w Gdańsku i okolicy? Możesz skorzystać z komunikacji miejskiej, albo postawić na większą niezależność i wypożyczyć auto. Wypożyczalnia samochodów Gdańsk BEEP Rent ma akurat dość ekologiczne i praktyczne rozwiązanie. Firma działa na zasadzie popularnego na zachodzie carsharingu peer-to-peer, polegającego na współdzieleniu auta. W praktyce wypożyczone auto nie jest własnością wypożyczalni, a prywatnej osoby, która w danym okresie nie będzie potrzebowała auta.

Rozwiązanie jest zatem korzystne dla każdej strony. Właściciel może zarobić pieniądze na wypożyczeniu auta, a Ty zyskujesz wygodny środek transportu po mieście oraz okolicy. Co więcej, wypożyczenie auta jest ekologiczną alternatywą. Z jednej strony miasto odzyskuje wolne miejsce parkingowe dzięki wypożyczeniu stojącego na nim od kilku dni auta. Natomiast z drugiej zostaje ograniczona liczba pojazdów w mieście. Jeśli masz taką potrzebę możesz wypożyczyć samochód także w innym mieście, w którym mieści się nasza wypożyczalnia i przyjechać autem bezpośrednio z domu, a następnie wygodnie poruszać się po Trójmieście i okolicy.

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk – jak wynająć auto?

Wypożyczenia auta od BEEP Rent jest łatwe i wygodne. Wystarczy odwiedzić stronę wypożyczalni i wskazać dogodne dla Ciebie miejsce odbioru auta oraz termin, w jakim będziesz go potrzebował. Po wskazaniu parametrów ukażą Ci się propozycje dostępnych we wskazanym terminie aut – możesz od razu podejrzeć ich szczegółowe dane techniczne. Jeśli już się zdecydujesz, możesz przejść do wstępnej rezerwacji auta. Zostaniesz wtedy poproszony o uiszczenie części opłaty za wynajem. Reszta formalności zostanie załatwiona w dniu odbioru auta.

Pamiętaj, aby stawić się wtedy punktualnie we wskazanym miejscu. Auto odbierzesz od opiekuna z BEEP Rent, który odnotuje aktualny stan auta (jego czystość, poziom paliwa oraz ewentualne uszkodzenia). Do podpisania umowy niezbędny będzie dowód osobisty, prawo jazdy oraz urządzenie mobilne z dostępem do internetu. Drukowanie umowy będzie zbyteczne. Ostatni krok to uiszczenie pozostałej kwoty za wynajem. Kwotę zapłacisz wygodnie kartą płatniczą. Po tym możesz już odjechać autem i realizować wakacyjne plany.

Źródło: BEEP Rent – nowoczesna wypożyczalnia samochodów w Twoim mieście

Dodaj komentarz