Jaki prezent na parapetówkę?

Jaki prezent na parapetówkę?

Jaki prezent na parapetówkę?

Parapetówka to niezwykle ważna impreza dla organizatorów. Zakup mieszkania, budowa domu i ich wykończenie wymagają ogromnego nakładu sił i pieniędzy. Jaki prezent na parapetówkę wybrać, by sprawić radość gospodarzą? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska. 

Rośliny

W żadnej udanej aranżacji wnętrz nie może zabraknąć roślinności. W związku z tym idealnym prezentem z okazji parapetówki będzie roślina. Nie dość, że będzie doskonale się prezentować, to dodatkowo pozwoli na stworzenie wyjątkowego klimatu. Do najczęściej wybieranych gatunków roślin na prezent zaliczyć należy:

  • skrzydłokwiaty,
  • storczyki,
  • kaktusy,
  • begonie,
  • paprocie

i wiele innych. Nic więc dziwnego, że wybór jest naprawdę ogromny. Co więcej, niejednokrotnie wiemy, w jakim stylu i charakterze gospodarze chcieli urządzić swój zakątek na ziemi, mogąc jednocześnie dopasować do gustu właścicieli dany gatunek rośliny. 

Prezent z humorem

Idąc na parapetówkę, warto postawić na humorystyczny podarunek, który jednocześnie stanie się pamiątką i symbolem rozpoczęcia nowego etapu w życiu. W praktyce oznacza to, że idealna będzie tabliczka z napisem “Nasz dom- nasze zasady”, “Witamy w naszym królestwie”. Jeśli gospodarze posiadają psa czy kota, możemy wybrać dla nich także tablice dekoracyjne z napisem “To mój dom. Pamiętaj o moich zasadach”. Jeszcze korzystniejszą opcją jest personalizacja tego typu podarunków. Idealnie, gdy na tabliczce znajdą się imiona domowników czy imię zwierzaka.

Urocze dekoracje do domu 

Jaki prezent na parapetówkę wybrać? Nowe lokum wymaga tzw. dopieszczenia w różne dekoracje. W związku z tym, idąc na tego typu imprezę, możemy postawić na zakup drobnych dekoracji dla gospodarzy. 

Świeczniki

Świeczki są zawsze dobrym pomysłem na upominek. Nie dość, że pozwalają na stworzenie przytulnego klimatu, to jednocześnie ich piękny wygląd staje się dekoracją dla całej aranżacji. Zapalone wieczorem pozwalają na uzyskanie przyjemnej, długotrwałej woni. 

Wieszak na klucze 

Wybierając się na parapetówkę, możemy wybrać na prezent wieszak na klucze. Dzięki takiemu gadżetowi, który zostanie umieszczony w przedpokoju, klucze zawsze znajdą swoje miejsce. Co więcej, taki prezent codziennie będzie przypominał o udanej, pełnej radości imprezie, która miała miejsce.

Kwiaty i wino

Niezwykle uniwersalnym, ponadczasowym prezentem z okazji parapetówki będzie bukiet kwiatów dla gospodyni oraz butelka dobrego wina dla gospodarza. To z całą pewnością upominek, który sprawi radość i będzie jednocześnie niezwykle funkcjonalny. Kwiaty ozdobią stół, a wino będzie doskonałym kompanem wieczornego odpoczynku czy kolacji.

Postaw na sprawdzone rozwiązania i wybierz z okazji parapetówki doskonałe upominki. 

 

Dodaj komentarz