Agencja Shopify – tworzymy sklepy internetowe

Agencja Shopify – tworzymy sklepy internetowe

Shopify to prężnie rozwijająca się, dostosowująca swoje narzędzia do zapotrzebowania rynków, zdobywająca coraz większą popularność platforma e-commerce, dzięki której już miliony osób na całym świecie rozpoczęły sprzedaż online produktów i usług, odmieniając wizerunek swojej firmy. Współcześnie przychody płynące z efektywnego e-marketingu i sklepów internetowych rozpoznawalnych marek stanowią ogromny procent ich zysków. Shopify to również idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu. W agencji Brand Active skupiamy się na handlu elektronicznym, wdrażając Shopify i Shopify Plus, by pomóc naszym klientom w projektowaniu i rozwijaniu sklepu internetowego, który funkcjonowanie firmy w zakresie e-commerce. Nasz doświadczony zespół tworzą menadżerowie e-commerce, programiści, projektanci UX, a także certyfikowani specjaliści od marketingu. Potrzebujesz wsparcia w tworzeniu Twojego sklepu na w aplikacji Shopify? Mamy wszystko, czego potrzebujesz.

·         Shopify – najpopularniejsza aplikacja do tworzenia sklepów internetowych

·         Brand Active – agencja Shopify specjalizująca się w handlu elektronicznym

·         Tworzymy i rozwijamy sklepy internetowe dla wielu branż i setek klientów

Shopify – najpopularniejsza aplikacja do tworzenia sklepów internetowych

Efektywna sprzedaż w biznesie musi dziś zakładać stałe rozwijanie strategii e-commerce marki. A zatem stworzenie i rozwijanie przyjaznego dla klientów i atrakcyjnego sklepu internetowego pozostają jedną ze składowych sukcesu firmy – niezależnie od jej branży. Jak stworzyć model sklepu, który przyciągnie nowych użytkowników, a zarazem utrzyma stałych klientów przy marce? Shopify – obecnie jedna z najpopularniejszych platform e-commerce daje takie możliwości.

Brand Active – agencja Shopify specjalizująca się w handlu elektronicznym

Brand Active (https://brandactive.pl) to doświadczona, a przy tym stale rozwijające się agencja e-commerce, specjalizująca się handlu elektronicznym. Tworzymy dla klientów sklepy internetowe obsługiwane przez dedykowane aplikacje – jak Shopify i Shopify Plus. Dołącz do nas, a przekonasz się, w jaki sposób – korzystając z wieloletniej praktyki naszych specjalistów – dostosowujemy modele sklepów do branży, w jakiej działają, i warunków obrotu na rynku.

Tworzymy i rozwijamy sklepy internetowe dla wielu branż i setek klientów

Pomogliśmy setkom klientów wejść na rynek sprzedaży internetowej produktów i usług, umacniając pozycję we właściwych im sektorach handlu. Współpracowaliśmy z markami z branży modowej, ekologicznej, elektronicznej grocery czy Beauty. A to dopiero początek naszej misji.

Dodaj komentarz