Portale randkowe – korzystać czy nie?

Portale randkowe – korzystać czy nie?

Miłość z portali randkowych – plusy i zagrożenia jakie niosą? Każdy z nas pragnie miłości. Jest to najpiękniejsze uczucie z jakim mamy przyjemność spotkać się w życiu. Odczuwamy wtedy szczęście i przypływ energii.

Co jednak zrobić kiedy nie możemy w życiu codziennym nikogo poznać? Wtedy udajemy się do internetowych biur podróży. Wirtualną wycieczkę zaczynamy od zarejestrowania się i wypełniania odpowiednich formularzy zgłoszeniowych, wszystko po to aby portal stworzył nam profil, który pomoże nam w odnalezieniu drugiej połówki.

Plusy poznawania swojej miłości przez Internet?

Niewątpliwie zaletą portali randkowych w Internecie jest oszczędność czasu i pieniędzy. Przede wszystkim są też bardzo duże szanse na poznanie kogoś właściwego dla nas. Po pierwsze, tak jak już wcześniej zostało wspomniane, nie tracimy czasu na na przykład znalezienie i pójście do stacjonarnego biura matrymonialnego, tam przechodzenie przez procedury i finalnie spotykanie się z dużą ilością niewłaściwych osób.

W przypadku portalu randkowego mamy też o wiele szerszy wybór, posiadamy dostęp niekiedy do ogromnej rzeszy użytkowników, którzy tak jak my poszukują miłości swojego życia. Dają też możliwość skorzystania ze złożonej wyszukiwarki preferencji, zobacz tu https://topserwisrandkowy.pl/datezone/. Żadne biuro matrymonialne działające na rynku nie jest w stanie zapewnić nam tak szerokiego spektrum różnych osób do wyboru.

Poza tym drugim atutem portali randkowych jest oszczędność pieniędzy, ponieważ często sama rejestracja jest bezpłatna, a po określonym czasie można wykupić abonament, który otwiera nam dostęp do różnych opcji portali randkowego. Kolejnym plusem portali randkowych jest bezpośredni kontakt (bez żadnych pośredników biura matrymonialnego) z osobą, która nas zainteresowała.

Minus portali randkowych

Przede wszystkim największym minusem poznawania ludzi przez Internet, jest fakt, iż osoby nie przedstawiają się często takimi osobami jakimi są. Wkrada się tam zakłamanie i “zaginanie” rzeczywistości na swoją korzyść. Ponadto często użytkownicy portali internetowych przedstawiają najlepszą wersję siebie i dodają na przykład nieaktualne fotografie lub po prostu nie swoje zdjęcia. Poza tym ukrywają różne istotne fakty ze swojego życia tu między innymi fakt posiadania dzieci lub bycia po rozwodzie.

Nieszczerość nie sprzyja miłości i nie buduje zaufania od początku to źle rokuje na przyszłość, a raczej świadczy o tym, że na kłamstwie jeszcze nic trwałego nie zostało zbudowane, dlatego związkom opartym na prawdzie wróży się szczęśliwą przyszłość nie na odwrót.

Portale randkowe również skupiają sporą liczbę osób, które tylko i wyłącznie szukają przygód seksualnych, przez co możemy się spotkać z wulgarnymi i agresywnymi nieprzyjemnie wiadomościami.

 

Dodaj komentarz