Walcz o marzenia z www.e-konkursy.info

Walcz o marzenia z www.e-konkursy.info

Każdy odkrywca własnych talentów i umiejętności prędzej czy później poszukuje miejsca, w którym mógłby przekazać je światu. Konkursy są jedną z najciekawszych metod potwierdzania i nagradzania zdolności, a systematyczny udział uczy i bawi jednocześnie. Co ważne – niezależnie od wyników może podnieść poczucie wartości i uwrażliwia na ocenę twórczości innych osób. Portal e-konkursy.info przedstawia konkursy różnej kategorii. Publikuje nie tylko zasady, ale i terminy składania prac, informacje o organizatorach, regulamin i nagrody. Przegląd konkursów w jednym miejscu inspiruje, zachęca i ułatwia zrealizowanie swoich marzeń!

WALCZ O MARZENIA

To właśnie konkursy pomagają osiągnąć sukcesy. Poeci i pisarze znajdą propozycje konkursów literackich, sympatycy obrazu – fotograficznych i plastycznych. Takie konkursy ułatwiają drogę do rozwoju i znalezienia swojego miejsca w świecie kultury. Ale na e-konkursy.info nie brakuje informacji o rozwiązaniach smsowych i nagrodach gwarantowanych. Poświęcono temu specjalne zakładki. Mnóstwo inspirujących możliwości i formularzy czeka w jednym miejscu, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie. Ilość dostępnych opcji zwiększa szansę na wygraną i z pewnością mnoży wiarę w to, że może być ona naszym udziałem!

NAGRODY GWARANTOWANE

Konkursy z nagrodami gwarantowanymi opierają się zazwyczaj na wypełnieniu formularza, rejestracji na stronie lub skontaktowaniu się z organizatorami. Wśród nagród znajdują się najczęściej próbki kosmetyków, żywności dla zwierząt domowych i artykułów spożywczych. Czasami udostępnia się e-booki i audiobooki. Udział jest bezpłatny i nie wymaga inwestycji dużej ilości czasu. Tak naprawdę kilka minut wystarczy, by po chwili stać się właścicielami poradników lub dobrych książek. Konkursy z nagrodami gwarantowanymi mogą kończyć się po wyczerpaniu zapasów, więc niejednokrotnie obowiązuje też zasada “kto pierwszy, ten lepszy”.

FUNKCJONALNA STRONA

Strona e-konkursy.info służy promocji konkursów zarówno lokalnych, jak i ogólnopolskich. Jej funkcjonalność polega na przejrzystości i kategoryzowaniu konkursów. Dostęp do nich podzielony został według odpowiednich rodzajów np. fotograficzne, plastyczne, facebookowe, smsowe. Wyróżnione zostały przede wszystkim konkursy aktualne, a osobny widget z kalendarzem obrazuje szerszy dostęp do wszystkich pozostałych. Poruszaniu się po serwisie sprzyja także możliwość założenia indywidualnego konta użytkownika i zakładka “FAQ” publikująca odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Dodaj komentarz