Na czym polega finansowanie firm w FairFinance24?

Finansowanie firm to szerokie pojęcie, które może oznaczać między innymi uzyskanie przez przedsiębiorstwo dotacji. Jedną z najpopularniejszych form finansowania pozostaje jednak udzielanie przedsiębiorcom kredytów i pożyczek. Na rynku funkcjonuje wiele firm, które oferują tego rodzaju pomoc osobom prowadzącym własny biznes. Z jednej strony, pozwala im to na dostosowanie oferty do swoich potrzeb. Z drugiej jednak wywołuje ryzyko oszustwa i dokonania złego wyboru. Dlatego postaw na współpracę z zaufanym podmiotem. Finansowanie firm w FairFinance24 jest proste i bezpieczne.

Finansowanie firm w FairFinance24 – oferta

FairFinance24 posiada w swojej ofercie kilka produktów finansowych, dostosowanych do potrzeb jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek i rolników. Jednym z nich jest pożyczka ,,Mocno Pomocna”, z której może skorzystać przedsiębiorca, który potrzebuje wsparcia w opłatach dokonywanych na rzecz ZUS lub Urzędu Skarbowego. Zapewne wiesz, że w niektórych sytuacjach możesz potrzebować dokumentu, który potwierdzi, że jako przedsiębiorca nie zalegasz z odprowadzaniem podatków i składek. Aby uzyskać takie zaświadczenie, konieczna może okazać się pożyczka na uregulowanie należności. FairFinance24 udzieli ci jej na okres 14 dni. Minimalna kwota pożyczki wynosi 5 000 zł netto, natomiast maksymalna – 500 000 zł netto. Na stronie internetowej firmy znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące produktu. O ich udzielenie możesz także poprosić jej przedstawiciela. Do dyspozycji masz numer telefonu oraz formularz kontaktowy online.

Finansowanie firm w FairFinance24 odbywa się także poprzez udzielanie pożyczek z serii ,,Biznes Limit”, dostępnych w trzech wariantach.

  • Pożyczka ,,Biznes Limit” jest udzielana na dowolny cel związany z twoim biznesem na okres 31 dni, z możliwością przedłużenia terminu spłaty nawet 18 razy. Minimalna kwota pożyczki wynosi 5 000 zł netto, natomiast maksymalna 300 000 zł netto.
  • Pożyczka ,,Biznes Limit Mini” jest udzielana na okres 31 dni, przy czym przedłużenia o kolejne 31 dni można dokonać tylko dwukrotnie. Minimalna kwota pożyczki to 5 000 zł netto, maksymalna – 30 000 zł netto. Udzielenie tej formy pomocy finansowej jest możliwe na dowolny cel związany z twoim biznesem.
  • Pożyczka ,,Biznes Limit Kapitał” umożliwi ci płynną spłatę kapitału. Okres finansowania wynosi 31 dni z możliwością jego kilkukrotnego przedłużenia. Minimalna kwota pożyczki to 5 000 zł netto, maksymalna – 300 000 zł netto.

Wybierając finansowanie firm w FairFinance24 zyskujesz fachowe porady i pomoc finansową, pochodzącą z zaufanego źródła.

Dodaj komentarz