Podaruj sobie luksusowe kosmetyki do makijażu! LAMI Cosmetics

Podaruj sobie luksusowe kosmetyki do makijażu! LAMI Cosmetics

Niejedna kobieta dzięki makijażowi zwiększa swoją pewność siebie i po prostu czuje się lepiej. Decydując się na kosmetyki, warto wybierać marki, które nie są obojętne krzywdzie bezbronnych zwierząt. Będą to firmy, które nie testują swoich produktów na zwierzętach. Czy wiesz, że istnieje marka o nazwie LAMI Cosmetics, która przekazuje 2% miesięcznych dochodów na pomoc psom? Sprawdźmy jakie luksusowe kosmetyki do makijażu ma w swojej sprzedaży!

Zastygający rozświetlacz do ciała w płynie od LAMI Cosmetics

Rozświetlacz do ciała możemy podzielić na postawie jego konsystencji, czyli również sposobu nakładania. Zajmijmy się jednak płynnym kosmetykiem. Ten produkt ma za zadanie rozświetlić skórę, nadając jej zdrowego wyglądu. Za pomocą rozświetlacza możemy ukryć zmęczenie oraz uwypuklić poszczególne miejsca np. kości policzkowe czy obojczyki. Nakładając go na nogi czy ręce, możemy uzyskać efekt zdrowej skóry, szczególnie przy dobrym oświetleniu. Warto dodać, że w zależności od karnacji możemy dobrać odpowiedni odcień produktu. Osoby o jasnej karnacji powinny wybierać rozświetlacz wpadający w kolor srebrny. Natomiast te z ciemniejszą karnacją mogą zdecydować się na produkt w odcieniu złota, tym samym podkreślą opaleniznę.

Jak aplikować rozświetlacz w płynie? Luksusowe kosmetyki do makijażu

Na początku warto wstrząsnąć buteleczkę, tak aby wszystkie drobinki mogły się wymieszać. Następnie możemy zwilżyć skórę i nałożyć od 2 do 5 pompek produktu. Ilość zależy od partii, na którą się zdecydujemy. Kosmetyk powinniśmy nakładać szybkimi i zdecydowanymi ruchami, tak aby nie pozostawiać smug. Dla mocniejszego efektu możemy nałożyć drugą warstwę. Musimy jednak uważać, aby nie przesadzić z ilością, gdyż produkt może zacząć się rolować.

Matowa, płynna pomadka do ust

To mocno kryjący produkt o kremowej konsystencji. Formuła pomadki zapewnia komfort noszenia, a co najważniejsze nie wysusza ust. Zastanawiasz się jak uzyskać idealne usta nude? Mamy odpowiedź! Na początku wykonaj peeling ust, w celu pozbycia się niechcianych, suchych skórek. Jeśli twój kolor ust jest dość intensywny, delikatnie pokryj usta podkładem. Stosuj lekkie produkty, które nie są mocno matujące, gdyż możesz wysuszyć usta. Następnie obrysuj usta konturówką, aby nadać im kształt. Za pomocą aplikatora lub pędzelka nałóż pomadkę na usta. Następnie spróbuj delikatnie rozetrzeć granicę między pomadką a konturówką, najlepiej za pomocą innego pędzelka. Następnie spróbuj wklepać produkt w usta. Dla uzyskania mocniejszego efektu, wystarczy, że dołożysz produkt i ponownie go wklepiesz.

Dodaj komentarz