Trendy – moda na lato 2019

Trendy – moda na lato 2019

Moda na lato 2019 przynosi kolejne zmiany, chociaż nie tak znaczące, jak było to jeszcze kilka sezonów temu. Okazuje się bowiem, że projektanci tak mocno przywiązali się do mody letniej 2018, że tamte trendy przenoszą do nowego sezonu z niewielkimi tylko uzupełnieniami. Dlatego nowości będzie w tym sezonie nie dużo, ale wszystkie bardzo inspirujące.

Garnitur na każdą okazję

Moda na lato 2019 całkowicie wchłonęła trend męskiego garnituru. Po wielu eksperymentach garnitur pojawił się już na stałe w każdej chyba kolekcji. Oznacza to, że inwestycja w dobry garnitur opłaci się w dłuższym okresie czasu i nie będzie to wydatek jedynie sezonowy. W tym roku damski smoking czy klasyczny garnitur jak nigdy przejęły najlepsze cechy kobiecej mody. Widać to przede wszystkim w barwach garniturów. Garnitury pastelowe, żółte, pomarańczowe czy różowe, ale też miętowe czy liliowe. Chociaż największą popularnością cieszą się chyba garnitury w kwiaty czy kratkę, w każdym razie wzorzyste. Feeria barw i wzorów charakteryzujących garnitury jednocześnie wymusiła minimalizację ich kroju. garnitury są proste, o kroju dostosowanym do figury, wszystko to pozwoli z pewnością na przedłużenie tego trendu na kolejne lata. Najmodniejsze z garniturów w klasycznych i wzorzystych barwach można otrzymać w internetowym sklepie Zaful. Zaful to nie tylko moda formalna ale także codzienna, zaful opinie na temat kurtka jordan wskazują, że jest to idealne miejsce na zakupy dla każdego.

Szorty na każdą okazję

Ważną częścią damskiej garderoby tego lata powinny być szorty typu biker. Pojawiły się w trendach w ubiegłym roku i pozostały na kolejny sezon. Tego typu szorty przypominają trochę kolarzówki i z pewnością nie należą to łatwych elementów garderoby. Najważniejsza w nich jest długość, którą trzeba naprawdę dobrze przemyśleć, żeby nie zrobić sobie krzywdy i proporcje pozostałych elementów garderoby. Szorty typu biker mają charakter sportowy i powinno się je nosić na zasadzie kontrastu. Sportowy wygląd spodenek powinno się złamać kobiecą górą i szykownymi dodatkami. Stosuje się tu też falbany, koronki, czy koraliki.

Modowe dodatki 2019

Lato 2019 przywołuje wszelkie kobiece dodatki: kapelusze słomkowe, berety, czapeczki, chusty i opaski. Tego typu akcesoria są niezwykle wdzięcznym dodatkiem dodający uroku i jednocześnie charakteru naszej stylizacji.

Największym zaskoczeniem na wybiega okazały się chusty na głowach modelek, ściśle okrywające głowy i zawiązane z tyłu. Chusty mogą być jednobarwne, militarne czy po prostu kolorowe i wzorzyste. W tym sezonie po raz kolejny w historii mody powróciły słomiane kapelusze. Mogą być kolorowe, jednobarwne czy wzorzyste i zdecydowanie o szerokich rondach.

Dodaj komentarz