Dlaczego warto zdecydować się na woblery Salmo ?

Podstawowe informacje o przynętach

Przynęty wędkarskie to świetny sposób na zwabienie ryb. Są bardzo przydatne w rybołówstwie i są najczęstszą przynętą dla rybaków. Najlepsze przynęty to takie, które dają różne kolory, zapachy, smaki i inne doznania. . Przynęty służą do łowienia w stawach, jeziorach, rzekach i strumieniach. W momencie łowienia, powinieneś być jak najbliżej ryb podczas ich żerowania. Najpopularniejszymi przynętami dla wędkarzy są obecnie robaki linowe, dryfujące ryby i błyszczki. Robaki liniowe mogą mogą być również używane na powierzchni, ale są zbyt małe i mają tendencję do rozpadania się w torze wodnym. Robaki mogą być używane jako przynęta na przynętę ze względu na ich niewielkie rozmiary. Świetnie nadają się do wyciągania ryb z głębszych wód, gdzie inne przynęty mogą się zgubić. Najpopularniejszym rodzajem robaków jest wobler tonący, ponieważ ich tonące działanie pozwala na łatwe zaczepienia. W przeszłości haczyki były używane do skutecznego łowienia ryb podczas łowienia w pobliżu brzegu lub na łodzi. Możesz użyć haczyka jako przynęty na pstrągi i inne dziczyzny. Jabłko to także kolejny świetny sposób na przyciągnięcie słodszych ryb. Rodzaj robaka, którego użyjesz do połowu, często zależy od rodzaju ryb, które występują w Twojej okolicy. Na obszarach, gdzie zarybiana jest woda słodka, występuje duża liczba małych i dużych ryb, które można łatwo złapać za pomocą robaków. Dlatego robaki są również popularne w jeziorach i stawach, zwłaszcza wiosną.

Czym charakteryzują się woblery wędkarskie firmy SALMO ?

Woblery SALMO to produkty firmy SALMO, która zajmuje się projektowaniem i produkowanie ponadczasowych i innowacyjnych pod względem technologicznym woblerów. Ich produky wyróżnia innowacyjna konstrukcja, bardzo wysoka jakość materiałów, które używane są do produkcji oraz wytrzymałość i niezawodność. Firma SALMO współpracuje z dystrybutorami w ponad 40-stu krajach na wszystkich kontynentach. Jest to wyraz dobrej jakości produktów i rzeszy zadowolonych klientów.

Jakie są rodzaje przynęt SALMO ?

Producent woblerów SALMO, ze względu na ciągłe doskonalenie swoich produktów wypuścił już kilkanaście edycji swoich przynęt wędkarskich, które różnią się od siebie technologią, design’em, przeznaczeniem, wymiarami czy budową konstrukcji. Oto przedstawiamy następujące z nich: Bullehead, Fatso, Freediver, Frisky, Hornet, Jack, Lil Bug, Minnow, Perch, Ratting slider, Rattlin’ Pop, Slick stick, Slider, Sweeper, Thrill, Tiny.

 

Podsumowanie

Jeśli jesteś miłośnikiem woblerów, które są niezawodne i zrobione z wysokiej jakości materiałów, a oprócz tego są unikatowe, powinieneś zdecydować się na woblery SALMO !

Dodaj komentarz