Dopasowana biżuteria ślubna

Dopasowana biżuteria ślubna

Ślub jest najważniejszym wydarzeniem w życiu dwojga ludzi. Nic więc dziwnego, że chcą oni w tym dniu wyglądać wyjątkowo i oszałamiająco. Pan młody ma dużo łatwiejsze zadanie od panny młodej. Zakłada on elegancki garnitur, albo frak, do tego oczywiście krawat bądź mucha i wygląda już pięknie.

Od panny młodej wymaga się więcej zabiegów zarówno pielęgnacyjnych jak i upiększających. W tym dniu powinna ona wyglądać olśniewająco. Już nawet rok przed tym ważnym wydarzeniem rozpoczyna się dbanie o sylwetkę, walka z nadprogramowymi kilogramami, aby w tym dniu wyglądać zjawiskowo. Kiedy jest coraz bliżej rozpoczyna się poszukiwanie sukni ślubnej oraz dodatków do niej.

Niezwykle ważna jest biżuteria. Najczęściej Panny Młode zakładają kolczyki. Te odpowiednio dopasowane stanowią idealne dopełnienie stroju. Powinny one współgrać zarówno z fryzurą, makijażem jak i samą suknią ślubną. Jeśli Panna Młoda nie ma figury modelki wówczas malutkie delikatne kolczyki mogą zginąć w całym wizerunku. Z kolei drobniutka kobieta nie powinna zakładać kolczyków zbyt masywnych i ciężkich, gdyż to może zaburzyć proporcje całej sylwetki.

Zawsze należy zachować umiar oraz złoty środek. Decydując się bowiem na duże kolczyki warto postawić na bardzo delikatny naszyjnik bądź w ogóle z niego zrezygnować. Ponadto jeśli suknia ślubna jest bogato zdobiona, cyrkoniami, kamieniami czy perłami, to może warto zrezygnować z naszyjnika na rzecz delikatnej bransoletki. Również jeśli suknię zrobią kryształki, to zupełnie nie będzie do całości pasowała biżuteria z perłami. Całość musi ze sobą współgrać.

Istotne znaczenie ma również wybór fryzury. To kolczyki należy do niej dobrać. Przy rozpuszczonych włosach ładnie prezentują się długie kolczyki gdyż klasyczne wkrętki mogą być niewidoczne przy takiej fryzurze. Natomiast do włosów upiętych jak najbardziej pasują wkrętki.

Biżuterię również dobiera się do kształtu twarzy.

Jeśli twarz jest okrągła wówczas wyszczuplą ją długie kolczyki. Twarz podłużną delikatnie poszerzą kolczyki krótkie z dużą ilością zrobień. Przy twarzy trójkątnej dobrze będą wyglądały kolczyki rozszerzające się ku dołowi. Natomiast jeśli twarz ma kształt zbliżony do kwadratu wówczas idealne będą delikatne wkrętki perełki.

Przy sukni bez ramiączek można pozwolić sobie na większy naszyjnik. Jeśli jednak góra sukni jest bardziej zabudowana warto zrezygnować całkowicie z naszyjnika bądź założyć jedynie delikatny łańcuszek.

Warto również zwrócić uwagę na taki aspekt jak sala weselna. Jeśli całe wesele ma być utrzymane w wiejskim, swojskim klimacie wówczas wystrojenie się na księżniczkę może kłócić się z całym zamysłem. Bardzo wystawna biżuteria na weselu zorganizowanym w sali weselnej stylizowanej na wiejską stodołę będzie wyglądała wręcz groteskowo. Warto odpowiednio wcześniej rozejrzeć się za wymarzoną salą, gdyż te najpiękniejsze maja często zarezerwowane terminy z dużym wyprzedzeniem. Pięknym wystrojem i klimatem może pochwalić się Browar Lubicz. Galerię można zobaczyć na stronie http://www.browar-lubicz.com.pl. Jest to niezwykle klimatyczne miejsce idealnie nadające się na przyjecie weselne.

Dodaj komentarz