ile kosztuje depilacja różnych części ciała?

Mimo iż stają się coraz bardziej popularne i są oferowane przez coraz większą liczbę gabinetów i klinik medycyny estetycznej, zabiegi depilacji laserowej nie należą do najtańszych. Zwłaszcza, że aby osiągnąć zadowalający efekt, trzeba je kilka razy powtórzyć.

Najniższe ceny

W przypadku zabiegów depilacji laserowej cena ma ogromne znaczenie. Jeśli jest podejrzanie niska i przykładowo klinika oferuje tego typu zabieg za niecałe 200 – 300 zł, powinna ci się zaświecić lampka alarmowa. Zabiegi tego typu np. na łydki, bikini czy uda są dwa razy droższe. Za kwotę 200 – 300 zł w dobrej klinice można wykonać zabieg usunięcia „wąsika”, brody, owłosienia na szyi czy uszach.

Depilacja okolic bikini

W większych miastach depilację okolic bikini można wykonać już za 400 zł. Cena zwykle nie obejmuje znieczulenia, które jest dodatkowo płatne. W zależności od gabinetu jego wartość może się wahać od 100 do 150 zł. Można znaleźć jednak bardziej atrakcyjne cenniki. W przypadku bikini jest jednak pewien haczyk. Otóż, niektóre gabinety oferują tzw. płytkie bikini już za 350 zł. Oznacza to, że zabieg skupia się przede wszystkim na usunięciu zbędnego owłosienia z pachwin. Jeśli natomiast klientka chce pozbyć się większości włosków ze wzgórka łonowego – musi zapłacić odpowiednio więcej i wybrać usługę o nazwie „głębokie bikini” lub „bikini brazylijskie”. Ich koszt to co najmniej 400 zł.

Najczęstsze zabiegi

W podobnej cenie do bikini, czyli ok. 400 zł, można zrobić zabieg na pachy. W przypadku łydek i ud kwota jest już o 100 zł wyższa. Nawet 700 zł może kosztować depilacja laserowa pleców. Jest to cena, jaką muszą na tego typu zabieg wyłożyć panowie. W przypadku kobiet, które chciałyby usunąć włosy z tej części ciała, cena może być nawet o połowę niższa.

Podobnie jest w przypadku klatki piersiowej. Mężczyźni zapłacą więcej i muszą liczyć się z wydatkiem rzędu nawet 600 zł. W przypadku kobiet cena może wynosić nawet zaledwie 150 zł – 200 zł. Wszystko zależy od ilości owłosienia, panie zwykle likwidują włoski rosnące w okolicach sutków.

Co jeszcze można wydepilować?

Depilacji laserowej można poddać praktycznie każdą część ciała. Nie dziwi więc, że w cennikach klinik uwzględnione są wspomniane na początku uszy czy baki – włosów z policzków można się pozbyć już za ok. 300 – 400 zł. Depilacja owłosienia z brzucha to wydatek mogący sięgnąć nawet 500 zł. Za podobną cenę można wykupić zabieg na pośladki.

Nieco tańsza jest depilacja rąk. Jednak tutaj osobno trzeba zapisać się na zabieg usuwania owłosienia z przedramion oraz okolic ramion i barków. Koszt każdego to około 400 zł. Za 100 zł mniej można się pozbyć włosów z karku.

Dodaj komentarz