Jaki opis na Tinderze? Co wpisać w opis na Tinderze?

Jaki opis na Tinderze? Co wpisać w opis na Tinderze?

Szukanie swojej drugiej połówki w dzisiejszych czasach wcale nie musi być takie trudne. Nie musisz nawet wychodzić z domu, aby miłość twojego życia cię odnalazła! Dzięki aplikacji Tinder jesteś w stanie znaleźć osobę do nawiązania dłuższej znajomości z każdego zakątka świata. Mimo to wciąż jesteś pełen obaw, bo nie wiesz, co zrobić, aby wyróżnić się spośród milionów profili? Sprawdź nasze propozycje opisów, które sprawią, że ilość twoich matchy się podwoi, a szanse na znalezienie ukochanej swojego życia wzrosną!

Czy ktoś jeszcze zwraca uwagę na opis na Tinderze?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo proste: tak i jeszcze raz tak! Co prawda część społeczności Tindera to użytkownicy, którzy nawet nie umieszczają opisów i oceniają innych przez pryzmat zdjęcia profilowego. Jednak ci, którzy liczą na nawiązanie poważniejszej relacji, chętnie czytają opisy i szukają w nich informacji, jakie mogą pomóc im w wyborze odpowiedniego partnera bądź partnerki. Rozpoczęcie rozmowy przez Internet może być trudne, ponieważ najzwyczajniej w świecie, nie wiemy o co możemy zapytać nieznaną nam osobę. Dlatego opis będzie świetnym rozwiązaniem na przełamanie rutynowego „hej” oraz odsłonięcia cząstki siebie przed innymi. Atrakcyjny opis lub taki, który zaprezentuje cię z dobrej strony, jest kluczem do tego, aby móc cieszyć się nietuzinkowymi rozmowami. 

Co nie powinno znaleźć się w opisie na Tinderze?

Ogromna ilość użytkowników, korzystających z Tindera może być na tyle przytłaczająca, że nie będziemy w stanie wymyślić kreatywnego opisu. Po godzinie przeglądania platformy, mamy wrażenie, że nie jesteśmy wystarczająco interesujący, ale wtedy też dostrzegamy pewnego rodzaju schematy, które górują na Tinderze. Zastanów się, ile razy znalazłeś świetną kandydatkę, ale jej opis nie zdradzał nic innego oprócz „Netflix, wino i podróże” tak jak pozostałych tysięcy innych kobiet? Bądź kreatywny i wyjdź poza schematy. Nie umieszczaj jedynie liczb, odpowiadających za twoją wagę czy wzrost. To nic nie mówi drugiej osobie o tym, jaki jesteś i co cię cechuje lub interesuje. Nie pisz o tym, czego nie szukasz na tej platformie – to nie jest zbyt dobry krok do nawiązania nowej znajomości, ponieważ w oczach innych użytkowników możesz zostać uznany za osobę bardzo wymagającą. Wystrzegaj się także narzekania w swoim opisie na twoje dotychczasowe miłosne porażki. 

Dobry opis na Tinderze to znaczy jaki?

Jak zatem napisać najlepszy, najbardziej przyciągający i dobry opis na Tinderze? Wbrew pozorom to bardzo łatwe! Znajdź swój złoty środek. Niech opis nie będzie zbyt długi, ponieważ może zniechęcić i inny użytkownik nie będzie wiedział, czy jest sens pytać o coś jeszcze, skoro wszystko o sobie już napisałeś. Pamiętaj jednak, aby nie tworzyć zbyt krótkiego opisu, wpisując jedynie swój wzrost lub dodając emoji. Takie opisy nie mówią nic o tym, co masz do zaoferowania oraz jakim jesteś człowiekiem. Skup się na swoim hobby, pasjach, zainteresowaniach. Masz swoją ulubioną książkę? Lepiej niż sztampowe: „Lubię czytać”…, lepiej sprawdzi się coś twórczego jak np. „Będę czytać ci przed snem trylogię Igrzysk Śmierci…”. Wiadomości, jakie zaczniesz otrzymywać będą do tego nawiązywać. Baw się słowem; bądź urzekający w swoim opisie, ale jednocześnie prawdomówny i zabawny. Jak przejść z rozmowy o czytaniu do snu do spotkania w rzeczywistości?

  • Hej, dość nietypowa lektura jak na czytanie przed snem.
  • Mam jeszcze sporo innych do wyboru. Wystarczy, że wpadniesz i coś wybierzesz, co cię zainteresuje.

Jesteś wstydliwy lub boisz się, że wyeksponujesz opisem swoje wady? Nie zniechęcaj się i potraktuj obraz samego siebie z przymrużeniem oka. Jeśli jesteś niskiego wzrostu, nie pisz tylko „160 cm”, ale dodaj do tego żartobliwy element: „Mały człowiek, ale wielki sercem!” Lubisz pisać i masz duszę artysty? Umieść w opisie swój ulubiony wiersz, aby się wyróżnić. Jesteś zapalonym miłośnikiem gier komputerowych? Napisz coś, co będzie nawiązywać do twojej ulubionej gry i sprawdź, czy ktoś rozpozna analogię. Najważniejsze, aby nie pisać wszystkiego wprost i pozwolić drugiej osobie cię poznać w trakcie rozmowy.

Zabawne opisy na Tinderze – hit czy kit?

Poczucie humoru jak i dystans są bardzo ważne, bo z uśmiechem łatwiej idzie się przez życie. Jednak czy zabawny opis na Tinderze będzie najlepszym rozwiązaniem? Nie ma nic złego w umieszczeniu żartu, aczkolwiek pamiętaj o tym, aby zachować kulturę osobistą. Unikaj żartów obraźliwych, nacechowanych nietolerancją czy stereotypami. Skup się na historiach, które są zabawne i jakie wam się przytrafiły. Nic nie przychodzi ci do głowy? Zainspiruj się poniższymi propozycjami!

  • Zadaj pytanie o nietuzinkowej tematyce: umieść w opisie pytanie, czy lepszy będzie sos bolognese czy carbonara? Dzięki temu potencjalnie zainteresowani użytkownicy, odpowiedzą w twojej wiadomości prywatnej.
  • Recenzja od przyjaciół: z pewnością paczka twoich przyjaciół pomoże przedstawić cię w jak najlepszym świetle. Wklej to, co napisali o tobie znajomi do opisu, umieść w cudzysłowie i podsumuj zabawnym tekstem np. “Powiedział Mati z podwrórka.”
  • Ruletka: zaproponuj w swoim opisie, że jeśli ktoś odezwie się do ciebie, to napiszesz mu jeden zabawny fakt ze swojego życial. Wzbudzi to zainteresowanie wśród użytkowników.
  • Analogie: jeśli jesteś miłośnikiem kina lub literatury, wpleć w swój opis analogie, które będą bezpośrednio nawiązywać do twojego ulubionego filmu lub książki. Jeżeli interesujesz się Harrym Potterem, spróbuj napisać np. „Czasami jak się denerwuję to mówię Avada Kedavra i jakoś mi lepiej.” Użytkownicy o podobnych gustach będą wiedzieli, że mogą z tobą pożartować o ulubionej książce, ale i też porozmawiać szerzej o przedstawionym świecie fantasy.
  • Łamigłówka: spróbuj zaskoczyć innych wykorzystując w swoim opisie różnego rodzaju łamigłówki. Może to być zagadka, na którą inni będą chcieli odpowiedzieć lub… równanie matematyczne zdradzające np. twój wiek!

Tinder to platforma, która pomoże ci w znalezieniu wymarzonej miłości. Wiesz już, w jaki sposób zbudować intrygujący opis, aby użytkownicy byli tobą zainteresowani. Na co jeszcze czekasz? Telefon w dłoń i pora na aktualizację twojego opisu!

Dodaj komentarz