Moda klubowa – w co się ubrać na imprezę?

Nocne kluby są dość specyficznymi miejscami do zabawy, w których obowiązuje dość charakterystyczny styl pod względem ubierania. Każdy, kto liczy na rozrywkę w nocnym lokalu, koniecznie powinien zastanowić się nad wyborem odpowiednich elementów garderoby, kierując się przy tym własnymi upodobaniami. Nie da się ukryć, że w nocnym klubie najważniejsze jest nasze samopoczucie, dlatego wybrane ubrania nie powinny ograniczać swobody ruchu. Raczej nie należy ubierać się zbyt elegancko, jeśli zamierzamy w stu procentach oddać się zwariowanej zabawie. Koniecznie musimy zadbać o swoją wygodę, decydując się na odzież z materiałów przepuszczających powietrze.

Strój do nocnego klubu może być bardzo fantazyjny, dzięki czemu wyróżnimy się na tle pozostałych klubowiczów. W tym względzie bardzo ważna jest między innymi kolorystyka. Pod kątem zabawy w nocnym klubie jak najbardziej można zdecydować się na żywe odcienie czerwieni, zieleni czy błękitu – w zależności od naszych indywidualnych preferencji. Godne uwagi są także fluorescencyjne odcienie, które obecnie są bardzo modne. T-shirty utrzymane w krzykliwej zieleni czy w kolorze pomarańczowym okażą się strzałem w dziesiątkę. Jeśli jednak ktoś nie przepada za tego typu odcieniami, może zrezygnować z nich blisko twarzy, decydując się na intensywne barwy w dolnych częściach garderoby. Wielokolorowe spodnie, na przykład w paski czy kropki, jak najbardziej sprawdzą się w nocnym klubie. Warto zaznaczyć, że zarówno kobiety, jak i mężczyźni powinni pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Nie tylko sama kolorystyka jest istotna, ale także konkretne wzornictwo. W nocnym klubie obowiązuje pełna dowolność, dlatego abstrakcyjne wzory są jak najbardziej mile widziane.

Jeśli zaś chodzi o poczucie komfortu, musimy pamiętać o tym, aby nasz strój był dopasowany do stopnia naszej aktywności. Jeżeli chodzimy do klubu głównie po to, aby poszaleć na parkiecie, powinniśmy zdecydować się na swobodną odzież z materiału przepuszczającego powietrze. Krótki rękawek czy nawet koszulka na ramiączkach będą tutaj mile widziane. Panie mogą skusić się na krótsze spódniczki, w zależności od własnych upodobań. Na goła ramiona można zarzucić lżejszą koszulę lub sweterek zapinany na guziki, dzięki czemu okryjemy swoje ciało w razie chłodniejszej temperatury. Oczywiście osoby, które zazwyczaj spędzają czas na spokojnym sączeniu drinków, mogą wybrać nieco cieplejsze ubrania. Należy zaznaczyć, że temperatura zazwyczaj nie jest problemem, ponieważ współczesne kluby nocne są wyposażone w profesjonalną klimatyzację.

Warto popuścić wodze fantazji, kompletując idealną stylizację pod kątem zabawy w nocnym klubie. Zarówno panie, jak i panowie powinni zdecydować się na kolorystyczną różnorodność lub oryginalne wzornictwo. Jednocześnie należy pamiętać o tym, aby poszczególne elementy garderoby zapewniły nam stuprocentowy komfort, niezależnie od sposobu naszej zabawy. Jest to bardzo ważne nie tylko w przypadku osób, które zamierzają spędzić swój wolny czas na parkiecie.

Dodaj komentarz