Modny ślub?

Modny ślub?

Każdy z nas pragnie żeby dzień jego ślubu był idealny. Para młoda przygotowuje wesele, załatwia ślub kościelny lub cywilny, przelicza budżet, zaprasza gości itd. Kosztuje ją to wiele stresu i często jest bardzo problematyczne. Jest jednak wiele innych aspektów, które upiększą ten dzień. Takich jak dobór pięknego stroju, ponieważ każdy chce wyglądać wyjątkowo w dniu ślubu. Ważne są też różne dodatki, które uatrakcyjnią ten dzień.

Para młoda w dniu ślubu pragnie się wyróżniać – wyglądać pięknie. Kobiety wybierają wymarzone suknie ślubne, a mężczyźni gustowne garnitury. W 2020 roku modne są eleganckie, minimalistyczne suknie ślubne, bez ozdób. Przodują też suknie z golfem, wycięte dekolty w kształcie litery V, niekiedy sięgające aż do pępka, długie rękawy lub suknie z rękawem na jedno ramie i kreacje w stylu boho. W męskiej modzie popularne są klasyczne, czarne garnitury oraz garnitury w kolorach granatowym, zielonym, bordowym i szarym.

Ciekawym trendem są “niedobrane” garnitury, polegające na łączeniu marynarki i spodni na zasadzie kolorystycznego kontrastu, na przykład połączenie granatowej marynarki w kratę z szarymi spodniami. Wracając do kobiet, bardzo istotne jest dobranie najlepszej fryzury do już wybranej sukni, a co się z ty wiąże dobranie ozdób. W 2020 roku popularnością cieszą się ozdoby ślubne do włosów takie jak opaski i tiary wykonane z pereł oraz kwiatowe ozdoby we włosach w stylu boho. Kwiaty szczególnie pasują do włosów spiętych w kok.

Dużą rolę odgrywa także makijaż, popularne są długie rzęsy, brązowe cienie do powiek, naturalne usta lub rozświetlenie twarzy. Do łask wracają też czerwone lub różowe usta oraz naturalne makijaże. Popularna biżuteria to za to minimalistyczne ozdoby w stylu glamour lub ozdoby w styl boho. Poza tym przygotowując się do tego ważnego dnia istotne są dodatki ślubne. Każda para ma inne wyobrażenie o swoim weselu, jednak wiele motywów jest powtarzalnych. Często wybierany jest srebrno-złoty motyw w stylu glamour, ozdoby zrobione z kwiatów oraz biało-złoty minimalistyczny motyw przewodni.

Pary decydują się też często na dodatki na wesele takie jak fotobudka, upominki dla gości, wynajęcie animatora dla najmłodszych. Ważne są też dodatki takie jak ozdoby w kościele, wynajęcie samochodu itp. W 2020 roku modne trendy ślubne to wszystko w stylu glamour – proste, eleganckie suknie, czarne, klasyczne garnitury, wyszukane dekoracje, sala, na której panuje szyk i elegancja bądź wręcz przeciwnie, styl boho – bardzo dużo kwiatów i świec, suknie z golfem lub koronką, “niedobrane” garnitury i kwiaty we włosach.

Oczywiście, każda para sama decyduje czego pragnie na swoim ślubie, ale w XXI wieku dla wielu ludzi podążanie za trendami stało się wręcz nawykiem. Jeśli planujemy ślub warto uwzględnić panujące trendy, w których nie brakuje klasy i wyszukania.

Dodaj komentarz