Papierowe słomki – kolorystyczne szaleństwo

Papierowe słomki – kolorystyczne szaleństwo

Przelotna moda?

Patrząc na ostatnie trendy ekologiczne można by dojść do wniosku, że na papierowe słomki panuje jedynie przelotna moda. Natomiast ich rosnąca popularność nie wynika z bezmyślnego podążania za trendami, ale z wielu przewag nad tradycyjnymi słomkami plastikowymi.

Kolorystyczne szaleństwo

Pierwszą z zalet, jakie papierowe słomki mają nad tradycyjnymi, jest bogactwo kolorów. Tradycyjne plastikowe słomki są oferowane w wariantach jednokolorowych, okazjonalnie można spotkać dwukolorowe, natomiast zwykle nie zaliczają się one do słomek jednorazowych, co sprawia, że są dużo droższe. Natomiast papierowe słomki mają wręcz nieograniczoną ilość możliwych kolorów ze względu na materiał, z którego są wykonane. Farbowanie papieru jest dużo prostsze oraz tańsze niż farbowanie plastiku.

Nowi klienci

Kolejną zaletą, jaką niewątpliwie posiadają papierowe słomki, jest fakt, że ich zastosowanie w restauracji może znacząco zwiększyć ilość klientów. Nie tylko sprawią one, że wystrój stanie się bardziej nietuzinkowy, ale również dadzą do zrozumienia odwiedzającym, że środowisko jest istotną wartością dla właściciela lokalu, co w dzisiejszych czasach może mieć dla wielu osób niezwykle ważne znaczenie. Każdego dnia można usłyszeć apele obrońców przyrody traktujące o tym, jak wiele plastikowych śmieci produkujemy. Rocznie powstaje na tyle dużo słomek z plastiku, że starczyłoby ich na wypełnienie 46.000 autobusów. Nawet w skali globu jest to olbrzymia ilość. Dlatego zastosowanie papierowych wersji słomek może nie tylko znacząco przyczynić się do ratowania przyrody, ale również przyciągnie do lokalu osoby, które w to ratowanie są zaangażowane całym sercem.

Brak wad

Dodatkowo wybór papierowych słomek nie niesie za sobą absolutnie żadnych negatywnych konsekwencji, a zyskać można dzięki niemu dużą ilość nowych klientów, poprawić wystrój oraz w znaczący sposób przyczynić się do ratowania środowiska. Współcześnie warto zwracać uwagę zwłaszcza na ostatni z tych aspektów – wizja dóbr naturalnych, stopniowo wymierających wskutek lekkomyślnego konsumpcjonizmu ludzi, staje się coraz bardziej prawdopodobna. Papierowe słomki są jednym z prostych rozwiązań, które mogą pomóc w uniknięciu takiej wersji wydarzeń.

Nasza oferta

Oferowane przez nas słomki dostępne są w ponad 25 kolorach i wzorach. Dodatkowo cechuje je całkowita biodegradalność. Oferujemy ich sprzedaż zarówno w hurcie, jak i w detalu. Zakupów można dokonać drogą internetową, co pozwoli zaoszczędzić cenny czas i zapewni wygodę transakcji.

Dodaj komentarz