Kalkulatory reklamowe z logo firmy – zalety i koszt

Kalkulatory reklamowe z logo firmy – zalety i koszt

Wiele osób ma na co dzień do czynienia z matematyką. Musimy liczyć różne rzeczy, niektóre z nich są trudniejsze a inne łatwiejsze. Nie wszystkie działania można wykonać w głowie, czasem niezbędne będzie narzędzie, które wspomoże cały proces. Niezawodny może się okazać kalkulator, na którym można szybko i łatwo wykonać nawet skomplikowane działanie. Mimo rozwoju technologi i faktu, że kalkulatory można znaleźć w każdym smartfonie, czy komputerze dalej wiele osób chętnie korzysta z tego narzędzia. Kalkulatory reklamowe mogą być więc dobrym sposobem na zwiększenie świadomości o marce w głowach klientów.

Kalkulatory z Twoim logo – zalety

Na kalkulatorze można umieścić logo firmy. Oznakowane narzędzie można rozdawać jako gratis do zakupów lub upominek na różne okazje. Nowoczesne kalkulatory mogą być nie tylko funkcjonalne, ale także ładne. Do wyboru masz m.in. kalkulatory wykonane z drewna, super cienkie kalkulatory i klasyczne narzędzia w jednolitym kolorze np. białym lub czarnym. Logo warto umieścić w widocznym miejscu, tak aby było zauważalne przy każdym użyciu kalkulatora. Dobrym miejscem na nadruk jest przestrzeń nad ekranem, na którym pojawia się wynik.

Dobrej jakości kalkulator może posłużyć przez wiele lat. Można zabrać go do pracy, na uczelnię, do biura. Jest to urządzenie poręczne, które można schować nawet w kieszeni od spodni. Może się też okazać lepsze niż kalkulator w telefonie. Wystarczy, że weźmiesz go do ręki i od razu możesz dokonać obliczeń. Zanim skorzystać, ze specjalnej aplikacji musisz odblokować smartfona, znaleźć aplikację z kalkulatorem wśród kilkudziesięciu ikon i dopiero możesz użyć kalkulatora. Tradycyjny kalkulator działa na baterię i nie rozładowuje się tak szybko, jak smartfon z aplikacją.

Ile kosztują kalkulatory reklamowe?

Koszt kalkulatorów reklamowych jest uzależniony od wielu czynników. Ważny jest rodzaj urządzenia, jaki wybierzesz. Nowoczesne kalkulatory mogą być nieco droższe niż te, które wyglądają standardowo. Na przykład kalkulatory drewniane kosztują 40-60 zł a zwykłe kieszonkowe tylko 15-20 zł za sztukę. Przy większym zamówieniu cena pojedynczego kalkulatora może być niższa, ponieważ hurtowe zakupy są po prostu bardziej opłacalne dla producenta. Dobrze jest zamówić od razu większą ilość urządzeń, jeśli wiesz, że i tak Ci się przydadzą. Najprostsze kalkulatory kosztują zaledwie kilka złotych, więc nawet przy zakupie kilkudziesięciu nie będzie się to wiązać z ogromnym kosztem. Sprawdź w internecie opinie o producencie i skorzystaj z usług polecanej firmy.

Dodaj komentarz