Jak skutecznie randkować w sieci?

Randkowanie w sieci https://www.boonga.pl/bdsm, tak samo jak w życiu często opiera się na metodzie prób i błędów. Jednak w Internecie mamy dużo więcej możliwości wyeliminowania niepowodzenia. Jeśli wiesz jaki jest Twój cel, to jesteś już w połowie drogi do sukcesu. Zobacz jak skutecznie randkować w sieci 

Mów prawdę i tylko prawdę 

Nie ma nic gorszego na portalach randkowych niż fałszywe profile. W końcu większość osób przychodzi tu z zamiarem znalezienia drugiej połówki. Dlatego pierwszą zasadą skutecznego randkowania jest mówienie prawdy. Na swoim profilu umieść swoje aktualne zdjęcie. Nie możemy zaprzeczyć, że w większości jesteśmy wzrokowcami. Wygląd jest pierwszą rzeczą na jaką zwracamy uwagę. Dopiero w następnej kolejności patrzymy na listę zainteresowań i na tej podstawie decydujemy, czy chcemy z daną osobą nawiązać kontakt. W końcu też byś pewnie chciał żeby osoba ze zdjęcia wyglądała tak samo na żywo. Po drugie nie kłam na temat swoich zainteresowań czy doświadczeń. Utrzymanie kłamstwa może okazać się trudne i męczące, tylko przysporzy Ci stresu. A w końcu randkowanie online ma być przyjemne i łatwe. Poza tym prawda zawsze wychodzi na jaw. Także niezdrowo jest budować od samego początku relację na kłamstwie. 

Trzecią ważną rzeczą, na temat której musisz być szczery, to intencje. To znaczy, czy szukasz stałego związku czy tylko przelotnej relacji. Tym sposobem nie zmarnujesz czasu drugiej osoby i zyskasz szansę na natrafienie na osobę o takim samym celu co Twój. 

Nie bądź nachalny 

Randkowanie w sieci opiera się głównie na konwersacji pisanej. Może być to bardzo przyjemna czynność, jednak pamiętaj, że jest to rzecz dodatkowa. Nie każdy masz czas odpisać od razu lub może po prostu stracić ochotę. Dlatego jeśli napiszesz jako pierwszy, to spokojnie czekaj na odpowiedź. Nie przypominaj się i nie wypisuj, ponieważ takie zachowanie może tylko zniechęcić. 

Nie mów za dużo o sobie 

I to w kilku różnych kwestiach. Pierwsze rozmowy najlepiej poświęcić tematom neutralnym – co lubicie robić w wolnym czasie, jakie książki czytać, filmy oglądać, lub jakiej słuchacie muzyki. Dobrym tematem są także pasje i zainteresowania. Pamiętaj, by nie mówić tylko o sobie. Okazuj także zainteresowanie drugą osobą. Staraj się także unikać tematów takich problemy rodzinne lub dyskusje polityczne. To nie są tematy na pierwsze rozmowy. Jeśli znajomość wejdzie na wyższy poziom, to sami naturalnie do tego dojdziecie. Ostatnią rzeczą, o której nie powinno się pisać, to dane osobowe. To akurat ze względów bezpieczeństwa. Nigdy nie podawaj nowo poznanej osobie numeru telefonu, adresu e-mail, adresu zamieszkania i nie wysyłaj pieniędzy. 

Dodaj komentarz