Domowe SPA

Domowe SPA

Zabiegi pielęgnacyjne

W obecnych czasach dostępnych jest wiele urządzeń, które możemy wykorzystać do wykonania zabiegów pielęgnacyjnych w domu. Zamiast wydawać spore sumy pieniędzy na zabiegi w gabinecie możemy urządzić domowe SPA. Będziemy mogły z niego korzystać kiedy tylko będziemy miały na to ochotę. Wystarczy zainwestować w odpowiedni sprzęt, który zwróci się nam już po kilku użyciach. Może to być wydatek kilku tysięcy złotych, a nawet więcej. Możesz wziąć kredyt na ten cel i od razu kupić urządzenia do kompleksowej pielęgnacji. Możesz też stopniowo dokupować kolejne sprzęty. Wybór należy do ciebie.

W jakie urządzenia warto zainwestować?

Szpatułka do peelingu kawitacyjnego – to urządzenie ultradźwiękowe przeznaczone do peelingu kawitacyjnego, liftingu i masażu. Służy też do wtłaczania preparatów witaminowych w głąb skóry. Zabieg peelingu kawitacyjnego polega na bezbolesnym oczyszczaniu skóry za pomocą fal ultradźwiękowych, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. Dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszych warstw skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii i substancji toksycznych. Zabieg odświeża, rozjaśnia, wygładza i regeneruje skórę. Ponadto poprawia mikrokrążenie, usuwa zaskórniki i zabija bakterie oraz ma działanie antyseptyczne. Kobiety zmagające się z trądzikiem powinny zastanowić się nad zakupem tego urządzenia. Jego używanie korzystnie wpływa na poprawę wyglądu skóry i redukcję zmian trądzikowych.

Domowy wapozon – nano steamer – urządzenie tworzy mgłę nanocząsteczek, które wnikają do głębszych warstw skóry. W efekcie oczyszczają pory, usuwają martwy naskórek, redukują nadmiar sebum i odżywiają cerę. Urządzenie umożliwia pielęgnację każdego typu skóry. Zwiększa poziom nawilżenia, działa antybakteryjnie i odświeżająco. Skóra po kąpieli w nanomgle jest rozjaśniona, oczyszczona, wygładzona i przyjemna w dotyku

Maska ledowa – red led mask – urządzenie wykorzystuje technologię czerwonego światła LED. Światło wchodzi w interakcję z komórkami i stymuluje je do produkcji kolagenu oraz elastyny. To z kolei wpływa na redukcję drobnych zmarszczek. Maska działa też relaksująco na nerwy i mięśnie oraz redukuje „worki” pod oczami. Używanie maski ledowej dodaje skórze blasku i zapewnia efekt wypełnienia oraz liftingu.

Domowe SPA

Na rynku jest wiele innych urządzeń które równie dobrze sprawdza się w SPA w domu. Ich zakup jest zależny głównie od twoich potrzeb i zaplecza finansowego. Mimo wszystko domowe SPA bardzo się opłaca. Nie tylko nie musisz umawiać się na kosztowne wizyty, ale masz urządzenia na wyłączność!

Dodaj komentarz